Hinnakiri

Ole valmis seiklusteks: orienteerumise varustuse ja teenuste hinnad

Orienteerumine annab võimaluse põgeneda igapäevarutiinist ja sukelduda loodusesse. See pakub võimalust avastada uusi ja väljakutseid pakkuvaid maastikke ning hinnata loodus ilu. Sellel on positiivne mõju vaimsele tervisele ja heaolule.

Vali pakett mis sobib täpselt sinu vajadustega

Otsid oma vajadustele ja eelarvele vastavat orienteerumisüritust? MTÜ Berrymur on välja töötanud kolm erinevat orienteerumisürituste paketti, et oleks lihtsam endale sobivat valida. Ükskõik, kas olete algaja või kogenud proff, leidub igaühele midagi.

Esimene pakett nimega “lihtne” on mõeldud neile, kes alles alustavad orienteerumist ja soovivad selle alaga tutvust teha. See pakett sisaldab vajalikku varustust ja kaarte, rada ning juhendamist. See on ideaalne võimalus kõigile, kes on selles alas alustamas ja soovivad seda proovida ilma liigselt raha kulutamata.

Teine pakett, nimega “mõnus”, on neile, kellel on natuke rohkem kogemusi ja kes tahavad natuke rohkem väljakutseid. See pakett sisaldab kõike lihtsas paketis sisalduvat, lisaks mõningaid lisafunktsioone, nagu põhjalikkumat juhendamist. See pakett sobib suurepäraselt neile, kes on varem orienteerumisega tegelenud, kui ka neile kes ei pelga väljakutseid.

Kolmas pakett nimega “vinge” on neile, kes soovivad põhjalikku orienteerumiskogemust. See pakett sisaldab kõike eelnevates pakettides sisalduvat, lisaks lisafunktsioone, nagu veelgi põhjalikum juhendamine, radade detailsus. See pakett sobib suurepäraselt neile, kes soovivad korralikku orienteerumissündmust, mis annaks tegevust nii suurtele kui väikestele.

Kui te ei leia nende kolme valiku hulgast endale sobivat paketti, siis ärge muretsege! MTÜ Berrymur on siin, et aidata. Lihtsalt võtke ühendust veebisaidil toodud kontaktandmete kaudu ja koostan meeleldi teie vajadustele ja eelarvele kohandatud paketi. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud proff, meil on lahendus, mis sobib teile ideaalselt.

Mida sa siis ootad? Valige endale sobiv orienteerumisürituste pakett juba täna ja valmistuge unustamatuks elamuseks.

Vaata Orienteerumise ABC juhendit:

Orienteerumise ABC – Estonian orienteering federation (orienteerumine.ee)

Vaata tehtud töid:

Sõmeru Põhikooli orienteerumispäev (berrymur.ee)

Admiral Pitka luurevõistlus 2022 (berrymur.ee)

Rakvere valla seiklusorienteerumine “Kirju liblika sügis” (berrymur.ee)

Rakvere valla seiklusorienteerumine “Kirju liblika sügis” (berrymur.ee)

Väikesed Mõmmikud “nuusutavad” orienteerumist – Berrymur-kindel siht!